Zeynal Bakır’dan Ziya Polat’a övgü dolu sözler

Adıyaman Sanal Haber / ADIYAMAN (İGFA).- 2009 Mahalli İdareler Seçimlerinde CHP’den Adıyaman Belediye Başkanlığı aday adaylığı, 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde de CHP’nin Adıyaman Belediye Lider Adayı olan Zeynal Bakır, AK Parti Adıyaman Belediye Lider Adayı Ziya Polat’ın başarılı olacağına inandığını belirterek, “Senin vefalı ve düzgün bir insan olduğunu biliyorum. Senin Belediye Başkanı olmanın bu kritik periyotta Adıyaman için bir baht olduğuna inanıyorum.” sözlerini kullandı.

CHP’li Lider adayını ziyaret eden Polat toplumsal medya hesabından ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi; “2014 yılı Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Adıyaman Belediye Lider Adayı olarak gösterilen Sn. Zeynal Bakır’ı ziyaret ettik. Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle konuşma yetisini kaybeden lakin hislerini yazdığı notla bizlere aktaran pahalı siyasetçimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah yardımcısı olsun.”

CHP’li eski Lider Adayı Zeynal Bakır ise Ziya Polat’ın ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu tabir ettiği notunda; “Ziya Lider güzel geldin. Çıkmış olduğun bu kutsi yolda muvaffakiyetler diliyorum. Seninle tanışalı 20 yıl geçti. Bu müddette seninle ilgili daima yeterli şeyler duydum. Senin vefalı ve düzgün bir insan olduğunu biliyorum. Senin Belediye Başkanı olmanın bu kritik devirde Adıyaman için bir talih olduğuna inanıyorum. Yanlışsız ve yararlı işler yapacağına inancım ve itimadım tam. Allah muvaffak etsin. Senin için ve Adıyaman için hayırlara vesile olsun. Hak Muhammed Ali yardımcın olsun.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir